Expozice času

switch switch switch

Aktuality

NOVINKA - Universita třetího věku

NOVINKA - Universita třetího věku

Expozice času 

Letošní rok máte možnost poprvé vyzkoušet U3V, kdy zá vámi budou pravidelně dojíždět profesoři, docenti a odborní asistenti z UPOL. Student má tedy přímý kontakt s vyučujícím. Studium je určeno zájemcům nad 50 let. Tématem prvního semestru je PSYCHOLOGIE, kterou vás provede PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D. Výuka bude taktéž probíhat jednou za 14 dní. Zahájení v Expozici času ve čtvrtek 7. září 2017 ve 13 hodin. Cena prvního ročníku 700,- Kč. Je možno studovat obě univesity souběžně , jelikož jejich termíny výuky se nekryjí. Přihlášky v Expozici času . Termín odevzdání přihlášek 9.6.2017

 

Univerzita třetího věku - virtuální

Univerzita třetího věku - virtuální

Expozice času bude opět místem konání dalšího běhu virtuální univerzity pod hlavičkou České zemědělské univerzity v Praze. Univerzita je určená zájemcům o studium starších 55 let a pro držitele ZTP. Náplní zimního semestru bude téma OSOBNÍ FINANCE. Zahájení výuky proběhne v pátek 6. října 2017 v 10 hodin. Společná výuka se bude konat jednou za 14 dní. Kurz obsahuje šest výukových video přednášek. Přihlásit se mohou stávající i noví studenti.

Cena kurzu: 450 Kč

Přihlášky jsou k dispozici v Expozici času.

Muzikoterapie

Muzikoterapie

Expozice času

3. 6.2017 v 18:00

Čeká Vás dvouhodinová meditace za zvuku tibetské mísy, didgeridy, gongů, djembe či flétny. Uvolněte své tělo, mysl i duši a nechte se unášet podmanivými zvuky neobvyklých hudebních nástrojů. To vše pod vedením zkušené lektorky Mgr. Jany Vysoudilové.

Vstupné: 150 Kč

Předprodej v Expozici času.

Pozor omezená kapacita!

Život a doba Karla Čapka

Život a doba Karla Čapka

Expozice času

Zveme Vás na putovní výstavu Život a doba Karla Čapka. Výstavu je možné navštívit v otevíracích hodinách Expozice času a to až do 25. června 2017. 

Vstupné: 15 Kč 

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Expozice času 

Dovolujeme si pozvat Vaše ratolesti na prima příměstský tábor pro děti od 6 let, který se uskuteční ve dvou cyklech. První cyklus pod názvem "Vzhůru za draky" v termínu od 24.- 28.7 a druhý cyklus pod názvem "Cestování časem II" v termínu od 7. - 11.8. 2017 a to vždy od 7:00 - 16:30. 

Cena jednoho cyklu: 1200,- Kč ( zahrnuje obědy, pitný režim, pomůcky, vstupenky).

Program: hry a tvoření v Expozici času, výlety v okolí Šternberka

Další

Rezervace

Galeria
Animační programy

Kalendář akcí

Kalendář je nyní prázdný


Sociální sítě

Spolupracujeme